Zdravím, nemáte někdo zkušenosti s leteckou společností Condor? Poletím do Kanady a jako nejlevnější kombinaci mi to hází právě Lufthansu + Condor, tak jestli s ním němá někdo osobní zkušenosti. Dík .

Condor

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

niemandos napsal(a):

Cali!! Proč jsi to smazal? Já měl stejný pocit, když jsem četl dotaz :-))

Dal jsem si dobrovolný ban na 24h.

0 Citovat

ako sa to pochopilo? :D

0 Citovat

Cali!! Proč jsi to smazal? Já měl stejný pocit, když jsem četl dotaz :-))

0 Citovat

diky, uplny chaos tieto cestovky :D

0 Citovat

Jojo, tohle bude na letišti bez problémů zdarma.

0 Citovat

My měli ČSA z PRG N, z FRA s Condorem M, check-in jsme dělali na letišti zdarma. Kupována normální economy class s odbaveným zavazadlem na webu Condoru.

0 Citovat

Caute, kamoska si kupila cez Inviu a ta cez nemecku cestovku all inclusive na Maldivach. Leti sa kombo Austrian+Condor.

Otazka znie, ci v pripade takejto rezervacie je nutny online checkin, alebo to bude zdarma na letisku vo Viedni, nech nestresuju?

Ziadne rezervacne kody nedostali, len booking number od cestovky. Viem ze Condor cashuje za checkin na letisku pri najnizsom tarife, ale z rozpisu tam vidim len booking class M a 20kg bagaze, co by mohlo napovedat, ze ide o vyssi tarif.

0 Citovat

Že ti to Kiwi asi neprodá. Ale kup to přímo na Condoru za 400 €.

0 Citovat

ved to kup cez condor.com za rovnaku cenu ...


j2tgsra-1.png

0 Citovat

Jo to jsme si přečetl, jde spíše hlavně o to zda jste někdo kupoval přes kiwi.com ? Přijde mi ta cena dost nízká oproti jiným letům :)

0 Citovat

A proč si nepřečteš tohle vlákno???

0 Citovat

Ahoj všem, mám dotaz ohledně cesty na Kubu. našli jsme teď letenky přes kiwi.com s příletem do Varadera a zpět z Havany, se společností Condor. Nemám žádné zkušenosti jak s Condorem, tak s kiwi.com, co si o této nabídce myslíte mám to vzít? A popřípadě nějaké tipy na dobré ubytko na Kubě? :) Díky za odpověď

Cena za letenky 9 921 Kč.

https://www.kiwi.com/cz/booking?...19LlEgs%3D

0 Citovat

tonic napsal(a):

urob online checkin a keby vas to nahodou rozhadzalo, co pochybujem, vzdy mozu zmenit seating na letisku.. ak nie je uplne plne lietadlo samozrejme

Tak přidávám aktuální zkušenost - online check-in proběhl naprosto bez problémů a dalo nám to čtyři sedadla u sebe.

0 Citovat

tonic napsal(a):

urob online checkin a keby vas to nahodou rozhadzalo, co pochybujem, vzdy mozu zmenit seating na letisku.. ak nie je uplne plne lietadlo samozrejme

Moc díky za názor! S Condorem letíme prvně a na jednom fóru jsem četla zkušenost, že i dvě letenky to rozdělilo a mrsklo na opačnou stranu letadla a online s tím nešlo nic dělat. Jestli se jim to povedlo domluvit u přepážky na letišti netuším, ale ráda bych se tomu vyhnula, proto pátrám po zkušenostech jiných :-)

0 Citovat

urob online checkin a keby vas to nahodou rozhadzalo, co pochybujem, vzdy mozu zmenit seating na letisku.. ak nie je uplne plne lietadlo samozrejme

0 Citovat

Můžete mi prosím poradit, jestli se u Condora vyplatí udělat online check-in nebo je lepší počkat na odbavení na letišti? Máme čtyři letenky a neradi bysme, aby nás při online check-inu systém rozházel po různu po letadlu. Dá se to nějak při online check-inu ovlivnit?

Předem díky za Vaše zkušenosti! Jitka

0 Citovat

Letěl jsem s nimi už před 7 lety na Tobago a nic si z toho nepamatuju = nemohlo se stát nic extra zajímavého ani strašného, to bych nezapomněl. :D

0 Citovat

Jako letenka OK, palubní lístek dostaneš na letišti po check–inu.

0 Citovat

Zdravím, taky mám dotaz, jako letenka pak slouží booking Confirmation - inovice ? Nebo musím provést ještě nějakou rezervaci místa? Díky. M.

0 Citovat

Já myslím, že tam ještě stačíš pustit jednoho Kumuluse v NEXT TO HEAVEN smiley

0 Citovat

To stihneš. Minulý týden jsem to měl v opačném pořadí. Přílet z Dohy v 7:00 a odlet do Prahy v 8:00. Navíc přílet byl na terminál 1 a odlet z terminálu 2. Šli jsme svižným krokem a před gatem pro odlet jsme byli za 25 minut a to jsme znova procházeli security checkem. Tomu by se mělo dát vyhnout, kdyby člověk využil nějaký autobus pro přesun z T1 na T2, ale my normálně sledovali ukazatele na T2 a kontrolou museli znovu projít.

Značené to mají dobře, není se kde ztratit a daleko to taky není.

Pokud to máš na jedné letence a přece jenom ti to uletí, pošlou tě nějakým dalším spojem.

0 Citovat

Zdravim,

mám další dotaz, jeslti někdo máte zkušenost s Mnichovským letištěm, letim na Mauricius z Prahy s Lufthansou a v Mnichově přesedám na další let na Mauricius s Condorem, mám ale jen hodinu a kousek na přestup. Předpokládám že když mi ty letenky tak prodali tak by to mělo být bez problémů s přestupem.. ale vzhledem k tomu, že sem ještě na Mnichovském letišti nebyl chtěl sem se zeptat jeslti je to reálné to stihnou, abych se tam někde nezamotal. A další věc, co když to teda uletí smiley Co pak smiley

0 Citovat

Ano, dopravce tě vždy automaticky přesune na nejbližší vyhovující termín. Stačí jim napsat, ať tě šoupnout na jiný, který si ideálně předem vyhledej.

0 Citovat

Ahoj, před pár dny, když byla akce s Condorem do Baltimore, jsem koupila letenku na červen 2017. Nyní mi přišel email o změně letu a posunuli mi odlet zpět o jeden den dříve. Je to pro mě ovšem obrovská komplikace. Lze se nějak bránit? Lze se nechat přesunout na nějaký pozdější let? Jaké jsou mé možnosti? Moc Vám děkuji za jakoukoli radu.

0 Citovat

Díky moc všem, uvidím teda co nám řeknou na letišti až tam prijdeme, ale vzhledem ke krátké době přestupu to vypadá, že budeme stejně rádi když si sedneme a nebudeme na stojáka smiley

0